Xiaomi Mi Watch Revolve yakında satışa sunulacak!

Xiaomi, Mi Watch Color adını taşıyan akıllı saatini Mi Watch Revolve adı ile global pazara sunacak. Cihaz şirketin küresel pazara sunduğu ilk akıllı saat modeli olma özelliği taşıyor.

Xiaomi Mi Watch Revolve yakında satışa sunulacak!

Geçtiğimiz Aralık ayında, Xiaomi Çin’de Mi Watch Color adını taşıyan akıllı saatini tanıttı ve yeni bir rapora göre cihaz, şirketin dünya piyasasına açılan ilk global akıllı saati olacak. Cihaz uluslararası pazardaki yerini Mi Watch Revolve adı ile alacak.

Bu hazırlığın izleri, ise Xiaomi’nin Mi Watch isimli uygulamasında kendini gösterdi. Uygulamadan alınan ekran görüntüsü, Mi Smart Band 4C’nin de Redmi Band adı ile uluslararası pazara açılacağını işaret ediyor.

Buna ek olarak, İspanyol YouTuber eSavants da saatin kutu açma videosunu paylaştı ve bu videoda cihaz Mi Watch Revolve adı ile açıkça görüldü. Ayrıca eSavants yayınlamış olduğu videoda, saati AliExpress’ten yaklaşık 90 avro civarında bir ücret karşılığında satın aldığını açıkladı.

Mi Watch Revolve özelliklerinden bahsedecek olursak; 1,39 inç AMOLED ekran, GPSBluetooth 5.0, NFC‘nin yanı sıra kalp atış hızı ve uyku izleyicilere sahip olacak. 5 ATM basınca kadar suya dayanıklı olacak ve normal kullanımda 14 gün pil ömrüne sahip olacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *