Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıkışını gerçekleştirdi!

Oyunseverler tarafından yıllardır heyecan ile beklenen Mount & Blade II: Bannerlord, sonunda çıkışını gerçekleştirdi!

Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıkışını gerçekleştirdi!

Oyun tutkunlarının bir zamanlar heyecan ile oynadığı yapımlardan birisi olan Mount & Blade, ikinci oyunu ile karşımıza geliyor. Oyunseverler tarafından yıllardır büyük bir özlem ile beklenen yapım, sonunda çıkışını gerçekleştiriyor. Mount & Blade II: Bannerlord, ayrıca çeşitli indirim fırsatları ile de karantina altında olduğumuz şu günlerde oldukça cazip hale geliyor.

Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıkışını gerçekleştirdi!

Bugün 13.00 itibariyle çeşitli platformlardan satın alabildiğimiz oyun, çıkışına özel olarak bazı indirim kampanyalarına da sahip. 150 TL’lik fiyat etiketine sahip olarak bizlere sunulan Bannerlord, yüzde 10 oranında bir indirim ile geliyor. Herkes tarafından kullanılabilen bu yüzde 10’luk indirim ile yapımın fiyatı 134,99 TL’ye düşüyor. Ayrıca daha önceden edinmiş olduğunuz bir Mount & Blade’iniz var ise, yüzde 10’luk bir indirim hakkına daha sahip oluyorsunuz ve böylelikle oyunu 119,99 TL’den satın alabiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz indirim fırsatlarını değerlendirebilmeniz için, kısıtlı bir süreniz var! Mount & Blade hayranıysanız ve bu oyunu uygun fiyatlara indirmek istiyorsanız, 13 Nisan’a kadar zamanınız bulunuyor. Steam ve TaleWorlds’ün resmi internet sitesinden indirebileceğiniz Mount & Blade II: Bannerlord ile evde zamanınızı eğlenerek geçirebilirsiniz!

Söz konusu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın en az  aşağıdaki donanımsal özelliklere sahip olması gerekmektedir:

İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i3-8100 ya da AMD Ryzen 3 1200

Bellek: 6 GB

Ekran kartı: Intel UHD Graphics 630 ya da Nvidia GeForce GTX 660 2 GB ya da AMD Radeon HD 7850 2 GB

Depolama: 60 GB

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *