HTC AirPods benzeri U Ear ile Apple’a meydan okuyor!

HTC AirPods benzeri U Ear ile Apple’a meydan okuyor!

HTC’nin üzerinde çalıştığı yeni bir kablosuz kulaklık modeli ortaya çıktı. “U Ear” ismindeki bu kulaklık, ‘AirPods’ benzerliği ile dikkat çekiyor.

HTC AirPods benzeri U Ear ile Apple'a meydan okuyor!

Küllerinden doğma çabasında olan HTC, üzerinde çalıştığı “U Ear” isimli yeni bir kablosuz kulaklık modeli ile ortaya çıktı.

HTC ‘AirPods’ benzeri U Ear kablosuz kulak ile karşımızda!

Bir dönemler akıllı telefon sektörünün parlayan yıldızı olan HTC, ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre, yeni bir kulak içi kulaklık üzerinde çalışıyor. Ortaya çıkan bu sızıntıda, söz konusu kulaklık için bazı görseller de yer alıyor. Görsellere baktığımızda ise “U Ear” olarak isimlendirilen bu kablosuz kulaklığın, genel tasarım itibarı ile Apple’ın AirPods’larına oldukça benziyor olduğunu söyleyebiliriz.

Dilerseniz biraz da “U Ear” olarak isimlendirilen bu kablosuz kulaklığın hangi özelliklere sahip olduğundan bahsedelim;

Görsellere baktığımızda kulaklıkların klasik bir TWS kulaklık gibi görünüyor olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında siyah renk tercih edildiği görülüyor. Tasarım anlamında ise Apple’ın AirPods’larına benzediği açıkça görülüyor. Tüm bunlara ek olarak; HTC U Ear’ın ne zaman tanıtılacağı konusunda resmiyet kazanmış bir tarih yok, ancak kulaklığın gelecek haftalarda karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

Tüm bu bilgiler sadece ortaya çıkan bir sızıntının eseri olduğundan, doğal olarak fiyat anlamında ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *